Naše webovky jsou postaveny na platformě WordPress a díky ní jsou jednoduché na obsluhu a tvorbu obsahu. Snadno v nich přidáte nový článek, nebo hezky upravíte vzhled stránky. můžete přidávat obrázky, videa nebo kontaktní formuláře. A především vše se bude zobrazovat krásně jak na počítači tak na tolik populárních dotykových mobilech a tabletech. 

Prohlédněte si naše reference a přesvědčte se sami, že náš web-pro-firmu jen ten pravý i pro Vaši firmu nebo podnikání.

Odvodnění organismu - H2OUT

A dotřetice Miss Cosmetics. Těší nás, že jsme i napotřetí dostali důvěru a mohli přidat do rodiny produktových webů Miss Cosmetics další kousek. H2OUT jehož tváří je Hanka Kynychová. Technická tvář webu je podobná zbývajícím dvěma projektům pro Miss Cosmetics. "Jednostránkový" web s objednávkovým formulářem plně pokrývá potřeby provozovatele. A to jak co se vyřizování objednávek týče, tak i co do vyhodnocování návratnosti marketingových kampaní. Měření návštěvnosti pomocí Google Analytics je samozřejmostí a vyhodnocení jednotlivých zdrojů návštěvnosti i určení podílu nákladů na obratu pro klienta dodáváme jako samostatnou službu.

Bernold

Pro lidi z Ostravska jistě netřeba představovat jednoho ze tří největších dodavatelů v oblasti voda, plyn, topení. S potěšením jsme reagovali na poptávku pana Františka Bernolda a vytvořili pro něj novou webovou prezentaci, která je postavena na článcích a obrázcích. Požadavek na jednoduchou administraci, kterou budou zvládat jeho asistentky jsme splnili beze zbytku. Panu Bernoldovi díky kvalitnímu zobrazení webu také na mobilech a tabletech vzrostly poptávky po službách i prokliky z webu na jeho eshop. Těší nás, že naše spolupráce s panem Bernoldem je dlouhodobá a využívá také naše služby zpracování manažerských podkladů ze statistik návštěvnosti.

3D ZÓNA

Na individuální platformě dovedeme v rámci našich personálních kapacit vytvořit i projekty zcela na míru. Není to levná záležitost, protože objem práce je značný, ale výsledek stojí za to. Stejně tomu bylo i na projektu věnovaném novým technologiím 3D tisku pojmenovaném 3D Zóna. Ochotně jsme vystřídali pražského dodavatele a vytvořili pro společnost Elvíra, s.r.o. portál "jako cumel". Nyní si můžete na 3D zóně sdílet svoje modely pro 3D tisk nebo hodnotit práce svých kolegů. Webový portál umožňuje registrace uživatelů, jejich třídění na úrovně, nahrávání 3D modelů s validací na jejich datový typ, prohlížení nahraných projektů ve 3D zobrazení a mnoho dalšího. Pokud tedy očekáváte od svých nových webových stránek "mnohem více" než jen webovou prezentaci, jste u nás také správně. 

Arktis Servis

Pro Ostravskou společnost jsme vytvořili nový responzivní web, který prezentuje celou šíři jejich sortimentu. Velkou zajímavostí projektu bylo, že celá realizace proběhla "na dálku", jelikož klient byl natolik vytížený na prahu nové sezóny, že komunikace probíhala jen přes telefon. A výsledek je velmi podařený. Potvrzují to statistiky návštěvnosti a také spokojenost našeho zákazníka. A ta je pro nás vždy prioritou.  

Hubnutí teplem

Jeden z našich projektů vytvořených pro společnost Miss Cosmetics. Je nám ctí, že tváří webu, který jsme vytvořili je naše jediná a stále nádherná Miss Universe paní Monika Žídková. Web je vytvořen pro objednávání produktů na hubnutí a umožňuje kromě publikace článků, fotek a videí také přímou objednávku produktů. Zákazník na webových stránkách vyberre produkt, vyplní jednoduchý objednávkový formulář a je hotovo. Prodávající dostává ihned emailem info o nové objednávce, kterou vidí také v administraci stránek a může zákazníkovi zboží expedovat.

Střechy Protektum

Tento projekt je zajímavý tím, že se jedná o vůbec první webové stránky této společnosti. Dosud si vystačili s firemním zápisem na firmy.cz a emailovou schránkou na seznamu. Dnešní doba je však na internetu závislá a to přimnělo jednatele pana Štěrbu hledat levné a praktické řešení, které našel u nás. Vytvořili jsme pro něj jednoduchý web, který jeho firmu dobře reprezentuje a spolupráci se na příští sezónu chystáme rozšířit také o internetový marketing.  

DietLAX

Další projekt realizovaný pro společnost MissCosmetics, s.r.o.. Miss Cosmetics se zabývá výrobou a prodejem potravinových doplňků a jejich marketingová strategie vyžadovala pro každý z přípravků vlastní webové stránky s možností objednání zboží. Proto jsme zvolili opět naši individuální platformu a do ní vytvořili plugin "Objednávkový systém" za pomocí něhož lze prodávat zboží a přijímat objednávky.  V administraci mohou správci vytvářet produkty, nastavovat jim ceny a DPH, definovat způsoby platby a dopravy a sledovat nové objednávky. Plugin není tak sofistikovaný jako klasické eshopové platformy, ale pro tento formát prodeje je plně dostačující a funguje ke spokojenosti partnerů z Miss Cosmetics. 

UPS Baterie

Provozovatel tohoto projektu se na nás obrátil s jednoduchým úkolem. Eshop, který si platil, se mu zdál příliš nákladný a věděl, že 99% objednávek na dodávku a instalaci baterií do záložních zdrojů domlouvá telefonicky. Poptal nás o jednoduchý web, kde by mohl stěžejní produkty prezentovat, jednoduše upravovat jejich ceny. Stránky doplnil o kontaktní formulář a dále prodává bez pravidelných nákladů za pronájem eshopu.